Wyjazd do SPA to zawsze dobry pomysł – zyska na tym zarówno nasze ciało, jak i samopoczucie. Gabinet SPA znajdujący się w hotelu Warszawianka to doskonałe rozwiązanie, jeżeli chcemy również skorzystać z innych atrakcji.

Masaże klasyczne i orientalne

Decydując się na wyjazd do SPA powinniśmy dobrze poznać jego ofertę, aby mieć pewność, że spełni nasze oczekiwania. Shu SPA w hotelu Warszawianka ma do zaoferowania tak dużo, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Osoby, które szukają rozluźnienia, chcą polepszyć swój wygląd i samopoczucie, mogą zdecydować się na zabiegi wellness. Są to przede wszystkim masaże – do wyboru mamy tradycyjne bądź orientalne. Klienci mogą skorzystać między innymi z klasycznego masażu pleców, stóp czy ramion, szyi i głowy. W ofercie znajdują się też masaże gorącymi kamieniami oraz sportowy. Jeżeli szukamy dobrego, z bogatą ofertą SPA – okolice Warszawy, czyli Serock, mają nam wiele do zaoferowania. To tutaj właśnie znajduje się hotel Warszawianka kuszący wieloma atrakcjami, które trudno przecenić.

Przyjemne odprężenie w SPA


Nie mniej bogata jest oferta masaży orientalnych, które również są doskonałym sposobem na poprawienie naszej kondycji psychofizycznej. Shu SPA oferuje między innymi bardzo popularny obecnie wśród dbających o urodę kobiet japoński masaż twarzy Kobido, który ma działanie liftingujące, a jednocześnie pomaga się zrelaksować i odprężyć. Do wyboru mamy także masaż filipiński ciała, hawajski Lomi Lomi, tajski rozciągający, balijski stóp i kilka innych. Shu SPA ma także zabiegi wywodzące się z indyjskiej ayurvedy. Wśród nich znajduje się jeden z najważniejszych zabiegów ayurvedyjskich, czyli masaż na „trzecie oko”. Polega on na pobudzeniu wydzielania serotoniny, co skutkuje uczuciem przyjemności i odprężenia. Nie musisz jechać na drugi koniec Polski, aby znaleźć wymarzone SPA – okolice Warszawy mają pod tym względem dużo do zaoferowania. SPA w hotelu Warszawianka warto odwiedzić też wówczas, gdy chcemy poprawić swoją sylwetkę i poznać diety oraz nawyki, dzięki którym staniemy się fit.