Jeśli zastawiasz się, jak wykonać przelew z Anglii do Polski to świetnie trafiłeś. W naszym dzisiejszym artykule postaramy się odpowiedź na pytanie, jak tanio wykonać przelew z Anglii do Polski. Przelew bankowy choć jest szybki, to należy do najmniej opłacalnych, ponieważ bankowe kursy GBP na PLN są wyjątkowo niekorzystne. Dlatego w dzisiejszym poradniku przedstawimy inne sprawdzone sposoby na wykonanie przelewu z Anglii do Polski.

Jak wykonać przelew z Anglii do Polski? – sprawdzone rady

Gdy chcesz tanio i szybko wykonać przelew z Anglii do Polski, to skorzystaj z naszych sprawdzonych rad. Dzięki temu unikniesz straty pieniędzy.

Banki w UK pobierają bardzo duże prowizje za zagraniczne przelewy (choć często twierdzą, że tego nie robią, to opłaty są zakamuflowane w kiepskich kursach GBP do PLN).

Gdy chcesz przelać pieniądze do Polski, to sprawdzaj kursy i transfery wymiany GPB na PLN. Bardzo często w bankach i serwisach transferowych pomijane są opłaty, co powoduje, że nieświadomi klienci decydują się na ten sposób wymiany. Gorszy kurs GBP do PLN powoduje, że więcej zapłacisz za przelew, a tym samym mniej pieniędzy trafi do odbiorcy w kraju.

Gdy wysyłasz przelew z Anglii do Polski, to najpierw skorzystaj z porównywarki przelewów do Polski. Dzięki temu w jednym miejscu sprawdzasz wysokość transferów i kursów. Możesz również samodzielnie przelać pieniądze online z zagranicy do naszego kraju.

Jak wysłać przelew z Anglii do Polski?

Zanim zdecydujesz się wysłać przelew z Anglii do Polski, to powinieneś zapoznać się z możliwymi sposobami na wykonanie tej transakcji. Aby nie tracić ciężko zarobionych pieniędzy. Poniżej przedstawiamy listę naszych sprawdzonych sposobów na wykonanie przelewu z Anglii do Polski:

  • Tradycyjny przelew z angielskiego konta na polskie. Jednak jest to jeden z najdroższych sposób na wykonanie przelewu.
  • Przelew z angielskiego na polskie konto walutowe.
  • Przekaz w gotówce w placówce agencyjnej.