Auto USA to dla wielu spełnienie marzeń. Być może, nawet tych dziecięcych, kiedy to z zapartym tchem śledziło się przygody filmowych bohaterów, którzy przemierzali Stany wspaniałymi wozami. Tymczasem te marzenia są obecnie na wyciagnięcie ręki i każdy może poczuć się niemal jak ów bohater.

Najpierw serwis samochodów USA, a później daleka podróż

Tak to właśnie wygląda, gdy wymarzony samochód dotrze już do Polski i czekamy na niego z utęsknieniem. Niestety, zanim będziemy mogli ruszyć w daleką podróż, nawet auta z USA nieuszkodzone, muszą najpierw przejść pewne modyfikacje i przeróbki. Wynika to z przepisów prawa oraz przepisów ruchu drogowego obowiązujących w Polsce i Europie. Różnią się one dość znacznie od tych obowiązujących w Stanach Zjednoczonych.

Nie trzeba się jednak martwić. Serwis samochodów USA dokona odpowiednich zmian i przygotuje auto nawet do najdzikszych eskapad. Po tych drobnych zmianach nic nie będzie już stało na drodze, by cieszyć się jazdą i… móc zaprezentować się innym w swoim wymarzonym, amerykańskim wozie.

Jakie modyfikacje muszą przejść auta USA?

Zarówno auta USA nieuszkodzone, jak i powypadkowe wymagają koniecznych przeróbek tak, by mogły jeździć po polskich drogach zgodnie z obowiązującymi przepisami. Jakie to przeróbki?

  • – lampy przeciwmgielne – część amerykańskich samochodów nie posiada tylnych świateł przeciwmgielnych. Tymczasem w naszym kraju są one obowiązkowe.
  • – pomarańczowe światła pozycyjne i czerwone kierunkowskazy – auto USA nie zawsze jest wyposażone w te konieczne światła.
  • – prędkościomierz – znaczna część wozów pokazuje prędkość w milach, tymczasem zgodnie z naszymi przepisami prędkościomierz musi wskazywać kilometry. Niektóre modele wyświetlają obie jednostki.

Są to modyfikacje, o które należy zadbać, by móc cieszyć się beztroską jazdą amerykańskim samochodem. Serwis samochodów USA, który specjalizuje się w tego typu przeróbkach zrobi to we właściwy sposób. Jeżeli zaś dokonacie zakupu wybranego modelu za naszym pośrednictwem, otrzymacie auto USA już przygotowane do drogi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *