Baster polski producent małej architektury miejskiej specjalizuje się w tworzeniu projektów i realizacji ławek parkowych i ogrodowych, koszy na śmieci, stojaków rowerowych, osłon dla drzew oraz grilli. Do produkcji swoich produktów wykorzystuje wyłącznie najlepszej jakości surowce. Produkty powstają w oparciu o najnowsze technologie. Z kolei projekty inspirowane są trendami mody w branży architektonicznej. Konstrukcje stalowe oraz wszelkie elementy wykonane ze stali i drewna podlegają rygorystycznej kontroli jakości. 

 

Produkty flagowe Baster

 

To właśnie ławki stalowe oraz ławki żeliwne są flagowymi produktami firmy Baster. W portfolio klienci mogą znaleźć rozmaite rodzaje ławek w różnych kształtach i rozmiarach. W ofercie znajdują się ławki stalowe, drewniane, żeliwne, w stylu nowoczesnym i retro. Cechą wspólną, która łączy wszystkie ławki jest uniwersalność. Tym sposobem produkty odnajdą się w różnych aranżacjach. 

 

Ławka żeliwna czy stalowa w parku miejskim?

 

Nie wyobrażamy sobie parku miejskiego bez ławek i koszy na śmieci. Tego wyposażenia nie może zabraknąć, ponieważ ich niedobór zniechęci mieszkańców do spędzania czasu na świeżym powietrzu w szczególności w sezonie wiosennym i letnim. Ławki pozwalają na chwilę relaksu. Starsze osoby mogą odpocząć i nabrać sił na kolejny spacer. A młode mamy z dziećmi mogą spokojnie zjeść posiłek. Zdarza się jednak, że ławki bywają zanieczyszczone i zdewastowane przez wandali. Dlatego też ławki przeznaczone do parku lepiej, by były wykonane z żeliwa. Ławka żeliwna jest zdecydowanie cięższa i solidniejsza. O wiele trudniej jest ją uszkodzić. A o przeniesieniu z punktu A do punktu B nie ma mowy. Ich ciężar oraz dodatkowe przytwierdzenie do podłoża skutecznie chronią przed kradzieżą. Ławki wykonane przez producenta Baster zostały docenione za ponadczasowy design, wygodę, przestronność oraz wysokiej jakości materiały. Ławki z żeliwa z powodzeniem można postawić w ogrodzie. Produkty są zabezpieczane warstwami ochronnymi tak, aby były odporne na działanie negatywnych czynników atmosferycznych. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *